Milletvekili Adaylarından Habertuar'a anlamlı ziyaret


Milletvekili Adaylarından Habertuar'a anlamlı ziyaret

1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Bayan Milletvekili Adayları Fatma Nevin GÖKCE, Yasemin Bilnur ERENCİ, Zeynep Şule RIDVANOĞLU ve beraberindekiler Habertuar Genel Yayın Yönetmenimiz Sn. Ceyhan YAMAK'ı ziyaret...

29 Ekim 2015 Perşembe 21:00
Milletvekili Adaylarından Habertuar'a anlamlı ziyaret
1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Bayan Milletvekili Adayları; Fatma Nevin GÖKCE, Yasemin Bilnur ERENCİ, Zeynep Şule RIDVANOĞLU ve beraberindekiler Habertuar Genel Yayın Yönetmenimiz Sn. Ceyhan YAMAK'ı ziyaret ederek ülke gündemini değerlendirdiler.

Saadet Partisi üzerinde algı operasyonları yapılmaktadır

Ziyarette, ülke meseleleri ve 1 Kasım seçimleri üzerine görüşler dile getirildi. Milletvekili adaylarından Fatma Nevin GÖKCE hanımefendi bir kasım da ülkemiz için ve ümmet için çok önemli bir seçime gidildiğini ancak bu yarışta şartların kendileri açısından hiç adil olmadığını, karşılarındaki güçlerin devletin tüm imkanları fitursuzca kullandığını, bu yetmezmiş gibi yine aynı gücü kullanarak Saadet Partisi üzerinde çeşitli algı operasyonlarına gidildiğini söyledi.

Maddi imkanları kullanarak tam 13 yıldır partisine karşı basın anbargosunun uygulandığını ve bu ambargonun bugün hala artarak devam ettiğini belirten Gökçe; "Bizler biliyoruz ki bu oyunlara Milli Görüşün tek temsilcisi olan Saadet Partisinin kadroları dışında hiçbir siyasi hareketin dayanamayacağını" söyledi.

Ruhsuz, hedefsiz, vizyonsuz idaalsiz bir yığın ortaya çıkardılar

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Yasemin Bilnur ERENCİ ise ülkenin iç de ve dış da çok önemli problemler ile karşı karşıya geldiğini, ülke evlatlarının birbirine düşman muamelesi yapacak kadar kutuplaştığını belirterek bunun seksen öncesi çok acı faturasını ödemiş bir milletin bu noktaya gelmesi bizleri bir anne olarak ayrıca üzmüş ve endişeye sevk ettiğini söyledi.

Erenci: "Bugün ki ortamın mesulleri en başta bu ülkeyi yönetenlerin ve mecliste siyaset yapan iradelerdir. Çünkü kendi ikbal ve çıkarları uğruna her şeyi mübah gören bir anlayış ve seviyesiz bir siyasi dil ile onüç yıldır bu ülkede siyaset yapıldığını, Ahlak ve Maneviyatın ötelendiği bir ortamda gelinen bu noktanın kaçınılmaz olduğunu" dile getirdi.

Erenci: "Dindar nesil yetiştireceğiz diyenler şeklen sözde dindar gözüken ancak ruhu alınmış ruhsuz hedefsiz vizyonsuz idaalsiz bir yığın ortaya çıkardılar. ERBAKAN Hocamızın dediği gibi "İçi tüy dolu cansız kuş biz bunun canlısını istiyoruz" oluşturdukları yığın kalabalıkların maalesef milletimize ve insanlığa katkı verecek idaali inancı ve ruhu yok onun için tam kırk yıldır önce manevi kalkınma diyoruz. Yoksa dindar insanların pratikte birkaç sorununu çözüp yada öteleyip nefes aldırdım diye bütün vazifemizi yapmış sayarsak bu gün olduğu gibi asıl kötülügü dindar insanlar kendi kendine yapmış olurlar." dedi.

Ülkemizde yabancı istihbaratlar cirit atmaktadır


Milletvekili adayı ve yazarlarımızdan olan Zeynep Şule RIDVANOĞLU ise; "Bugün gelinen noktada Türkiye nin komşuları ile ilişkileri bozulmuş özellikle İslam dünyası ile arasına mesafeler girmiş. Türkiye'ye bağlanan umutlar maalesef boşa çıkmış durumdadır. Bu bizi gerçekten hem çok üzüyor hem çok endişelendiriyor." dedi.

Rıdvanoğlu: "On üç yıldır Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, Nato diye katılmadık toplantı, yapmadık ödev, görüşmedik kurum, kuruluş, ülke, şahıs bırakmayan yöneticiler hatta Avrupa Bakanlığı kuran anlayış sekizyüz milyon nüfusa ve pazara sahip olan D8’le ilgili herhangi bir çalışma yapmamıştır. Bütün bunlardan sonra bugün batıdan şikayetci olmalarının mantığı anlamsızdır. Mecliste bulunan muhalefet partileride çözümü batıda aramakta olup hükümete bu yönde en ufak eleştiriyi hiçbir zaman dile getirmemiştir. Bütün bunların sonucunda ülkemiz yabancı istihbarat servislerinin cirit attığı, küresel sermayenin pazarı ilaç sermayesinin kobayı ve sonuçta İsrail in güvenlik karakolu noktasına getirilmiştir.

Bu duruma güle oynaya gelinmedi komşumuz Irak’ta milyonların kanına girilmesi, Libya’da hakeza öyle Mısır, Afganistan, Pakistan,Sudan,Yemen ve Suriye aynı kaderi paylaşmıştır. Ne acıdır ki Suriyelilere makarna battaniye, çadır verdik diye övünüyoruz . 600 Yıl zulümlere karşı gelmiş, adaleti ile hükmetmiş milletin evlatlarını makarna ile övünür yetinir noktaya getirmek başarı ise o zaman mavi marmarada şehit vermemiz ve sesimizin çıkmaması, suruç’ta , Ankara’da daha nice yerde bomba patlaması bunlar bize biçilen büyük bedelin alıştırmaları olsa gerek. Çok ilginç olanı ise ülkemizde İsrail karşıtı hükümet olduğunu idda edenlerin yönettiği dönemde İsrail ile mücadele eden tüm guruplar etkisiz hale gelmiş adeta İsrail kurulduğu günden bugüne bu kadar rahat bir dönem yaşamamıştı . Bu nasıl oldu dersiniz acaba düşünenlere elbet alınacak ibretler var." olduğunu söyledi.

Ceyhan Yamak: Sayın Gökçe, geçtiğimiz günlerde Sn. Kamalak, Cizre'ye bir ziyarette bulundu. Buradaki hedef ne idi? Sonuçları ne oldu?

Sn. Genel Başkanımız çok önemli bir ziyareti birilerinin cizreye giremezsiniz birilerinin de Sivas ın doğusuna gidemezsiniz dediği dönemde, Cizre ye giderek oranın bu ülkenin bir toprağı ve orda yaşayanların da bu ülkenin vatandaşı olduğunu Saadet Partimizin bu ülke insanının tamamının partisi olduğunu kardeşler arasına nifak sokmak isteyenlere karşı mücadelemizin her koşulda devam edeceğini ortaya koymuştur.

Tabi bize uygulanan basın ambargosu olmasa çok daha hızlı etkili müsbet sonuçlar alırdık ancak biz bu çalışmayı yarın oralara pasaport ile gitmemek için bugün gittik ve yaptık hepsinden önemlisi biz tüm çalışmalarımızı öncelikle Allah’ın rızasını kazanmak için yaparız.Ceyhan Yamak: Sayın Gökçe, Saadet Partisi bu seçimde "baraj yok" diyor. Bu ne demek? Bunu biraz açarmısınız?

Tabi efendim.
Bildiğiniz üzere daha önce baraj ile ilgili Anayasa Mahkemesine müracat eden üç partinin başvurusunu anayasa mahkemesi karara bağlar iken şöyle bir gerekce koydu: "Evet baraj Anayasanın birey haklarını garantiye alan ilgili maddesi ile çalişmektedir. Ancak bireyin hak kaybına uğradığı bu seçilme konusunda ancak seçilen mevcut vekiller kadar oya ulaştığında ülke barajı sebebi ile vekilliği engellenir ise o zaman bu hak kaybıdır.  Anayasal güvence altındaki bireysel hak talebinde bulunabilir."dedi.

İşte bugün bu karar ışığında diyelim ki İstanbul ikinci bölgeden A partinin adayı elli bin oy ile vekil oldu.
B partinin adayı da elli bin oy aldı ancak partisi ülke barajını aşamadığından vekil mazbatasını yüksek seçim kurulu seçim kanununa göre vermedi.

İşte o zaman Anayasa Mahkemesine o vekil bireysel başvuru hakkını kullanarak müracat eder. Anayasa hükmü tüm kanunların üzerindedir ve hüküm açıktır. Bu yolla hak kaybı giderilir. Partimizin kast ettiği konu budur ve nettir.

Ceyhan Yamak: Efendim ziyaretinizden onur duyduk.
Biz Habertuar ailesi olarak özgür adil bir yayıncılığı benimsemekle beraber ülkemizin ümmetin ve insanlığın yararına çalışmaları öne çıkarmayı destek olmayı kendimize ilke edinmiş görev anlayışı içerisinde yayınlarımıza devam edeceğiz. Ziyaretiniz sebebi ile sizlere teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Rıdvanoğlu: Bizlerde Saadet Partisi adayları olarak sizlere misafirperverliğiniz ve ilkeli yayınlarınız sebebi ile teşekkür eder Habertuar ailesine takipcilerine sevgi ve saygılarımızı sunarız. Son olarak; Saadeti bulmak için yüreğinizin sesini dinlemeniz yeterli diyoruz.

Sitene Haber Ekle Sitene Haber Ekle

Yorka İnşaat


YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • Abdullah Kaptan 3 yıl önce yorumlandı

   allah muaffakiyet versin. herşeye ve herkese rağmen yılmadan, bıkmadan, eğilmeden, bükülmeden, karşılık beklemeden çalışıyorsunuz saadetli hanımlar

  
  Hava Durumu
  Tümü Anket
  Darbe girişimi sonrası Siyasilerin, Medyanın ve STK'ların darbeye karşı ortak tavrı Türkiye siyasetinde yeni bir siyasi oluşum ve yakınlaşmalara sebep olur mu?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

  SPOR TOTO SÜPER LİG

  Tür seçiniz:
  Karikatür
  Sen de Yaz
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri
  Siz de yazmak istemez misiniz?
  Ziyaretçi Defteri
  Arşiv