Hakkımızda

Hakkımızda

29 Nisan 2013, 02:14
habertuar

HaberTuar.com; 2012 yılında "Gündemdeki Gerçeklerin Adresi" sloganı ile yayın hayatına başlamış olan, Türkiye ve Dünya'dan özgün haberler veren Ulusal Haber Sitesidir.

HaberTuar.com; ticari kaygı, tiraj ve hit endişesi gütmeksizin doğru ve net bir şekilde haberleri okuyucusuna sunmayı misyon edinmiştir.

Haber olabilecek herşeyi maneviyat, ahlak, adet ve gelenek ölçülerinde toplumu rencide etmeden "Haber" olarak aktarmak, Basın Ahlak ve İlkelerine bağlı kalmak HaberTuar.com için varlık sebebidir. HaberTuar.com, toplumun kahır ekseriyetinin arzu ve isteklerine göre bir dizayn ve şekillenmeyi asla kabul etmez! Toplumu bir arada tutan inanç ve kültürü esas alan yayın anlayışı içinde faaliyetlerini sürdürür. Tarafsızlığımızın ana temelini de bu kaideler yani; "Hakkaniyet" belirler.

Her malın bir alıcısı olduğu dünyamızda özellikle internet haberciliği ve medya alanında ilkelerimizden taviz vermeden, bozulmadan, değişmeden, dönüşmeden ve reel politiğe ram olmadan var olmak azmindeyiz.

Gayret bizden tevfik Allah'tan.

Habertuar HaberSitene Haber Ekle Sitene Haber Ekle

Yorka İnşaat


Hava Durumu
Tümü Anket
Darbe girişimi sonrası Siyasilerin, Medyanın ve STK'ların darbeye karşı ortak tavrı Türkiye siyasetinde yeni bir siyasi oluşum ve yakınlaşmalara sebep olur mu?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv