BluTV Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm BLU TV’de

Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm bedava izle, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm blu tv ücretsiz girme, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm blutv ücretsiz izle, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm dizisini izleme linki, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm fragmanı, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm ful izle hd, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm full izle, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm hemen indir, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm indir, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm indirme linki, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm izle, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm kaçak izle, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm ücretsiz izle, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm video izle, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm yandex disk, Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm yandexten izle

 BluTV Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm BLU TV’de

06.05.2021 - 23:28

Güncelleme : 17.05.2021 - 21:56
323 views

Çağan Irmak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin başrol oynadığı “Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı” dizisi Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm bedava izle, izleyiciyle buluştu. Ailesini sinemadan seçen, sinemaya ve hikayelere aşık prodüktör Semih Ateş’in hikayesi Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm blu tv ücretsiz girme burada. Yeşilçam 1.Sezon 5.Bölüm blutv ücretsiz izle halinde haberimizden izleyebilirsiniz.

BluTV Yeşilçam 5. Bölüm Full İzle, Yeşilçam 1. Sezon 5. Bölüm Tek Parça İzle

Bu dizi izleyicileri 1960’lı zamanlara, Yeşilçam sinemasının en iyi çağında yeniden doğuşuna götürüyor. Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin başrolde olduğu Yeşilçam dizisinde Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi isimler yer alıyor.

YEŞİLÇAM DİZİSİ 1. SEZON 5. BÖLÜM İZLE

Ailesini sinemadan seçen, sinemaya ve hikayelere aşık prodüktör Semih Ateş’in hikayesi Yeşilçam​, 5. bölümü yayında. “Kraliçenin gözyaşları” Monalisa’da düzenlenen güzellik yarışmasına katılan Tülin için gecenin sonu bir hayal kırıklığı olur. Yarışmada bir katakulli döndüğünden emin olan Semih, durumu kendi lehine çevirmenin bir yolunu ararken bir yandan da İşin arka yüzünü öğrenmeye çalışır. Ve karşısında hiç beklemediği birini bulur. Kırlangıç Mevsimi filmi ile buzları eriten Semih ve Tülin’i ise henüz farkında olmadıkları başka bir tehlike daha bekliyor.

 

BLUTV YEŞİLÇAM DİZİ KONUSU

1960’lar Türkiye’sinin gölgesinde, altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam’da bir yapımcının ayakta kalma hikâyesini anlatan Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı’nda Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat veriyor. Aynı zamanda dizide Çağatay Ulusoy’a Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci eşlik ediyor. Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandırıyor.

YEŞİLÇAM DİZİ OYUNCULARI 

Çağan Irmak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin başrolde yer alıyor. Bora Akkaş, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Altan Erkekli gibi ünlü isimler de dizide farklı karakterlere hayat veriyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın