İmamoğlu’ndan TÜGVA Açıklaması: Birilerinin Aile Veya Akraba Vakıflarını Değil, Kurumlarımızı Güçlendireceğiz

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, TÜGVA hakkında konuştu. İmamoğlu, 'Birilerinin aile veya akraba vakıflarını değil, kurumlarımızı güçlendireceğiz ...

 İmamoğlu’ndan TÜGVA Açıklaması: Birilerinin Aile Veya Akraba Vakıflarını Değil, Kurumlarımızı Güçlendireceğiz

14.10.2021 - 1:40

Güncelleme : 14.10.2021 - 1:40
5 views

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, TÜGVA hakkında konuştu. İmamoğlu, ‘Birilerinin aile veya akraba vakıflarını değil, kurumlarımızı güçlendireceğiz’ dedi. İBB’nin eskiden vakıf ve derneklerin tüm masraflarını karşılayarak gençlere hizmet ulaştırdığını söyleyen İ…

 www.habertuar.com

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, TÜGVA hakkında konuştu. İmamoğlu, ‘Birilerinin aile veya akraba vakıflarını değil, kurumlarımızı güçlendireceğiz’ dedi.

İBB’nin eskiden vakıf ve derneklerin tüm masraflarını karşılayarak gençlere hizmet ulaştırdığını söyleyen İmamoğlu, İBB’nin artık kendi kurumları ve yurtları ile hizmet vereceğini hatırlatarak “Düşünebiliyor musunuz 16 milyonluk bir kentte 1 milyon 200 bin üniversite gencinin olduğu bir şehirde İBB’nin yurt yatak sayısı sıfırdı. Bunun sebebi ne? İşte o bahsettiğiniz isimde olan vakıflara ve derneklere imkan sağlanıyordu. Artık böyle bir kapısı yok İBB’nin. Büyükşehir Belediyesi’nin kendi yurtları var açmaya devam edecek. Tabi ki yargı bir karar vermiştir bakılır, edilir, araştırılır. Ama bizi ilgilendiren tarafı bu” dedi.

İmamoğlu sözlerinin devamında ‘Birilerinin aile veya akraba vakıflarını değil, kurumlarımızı güçlendireceğiz. İBB’yi güçlendireceğiz’ ifadelerini kullandı.

İşte o anlar:

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın