Kürşad Oğuz kimdir? Kürşad Oğuz kaç yaşında, nereli? Kürşad Oğuz hayatı ve biyografisi!
Genel

Kürşad Oğuz kimdir? Kürşad Oğuz kaç yaşında, nereli? Kürşad Oğuz hayatı ve biyografisi!

Siyaset gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Kürşad Oğuz izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Kürşad Oğuz kaç yaşında, nereli? Kürşad Oğuz hayatı ve biyografisi! Kürşad Oğuz kimdir?

 www.habertuar.com 

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatleri çeken Kürşad Oğuz hakkında araştırmalar yapılıyor. Kürşad Oğuz kimdir? Kürşad Oğuz kaç yaşında, nereli? Kürşad Oğuz hayatı ve biyografisi!

KÜRŞADOĞUZ KİMDİR?

Kürşad Oğuz, 1973, Çankırı doğumlu. Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi ve Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. 1995’te başladığı gazetecilik hayatında Aktüel Dergisi Yayın Koordinatörlüğü, Akşam Gazetesi Haftasonu Ekleri ve Kitap Eki Yayın Yönetmenliği, Vatan Gazetesi Haftasonu Ekleri ve Vatan Kitap Yayın Yönetmenliği, Star Gazetesi Yazıişleri Müdürlüğü, Newsweek Türkiye Yayın Koordinatörlüğü, Haberturk.com Yayın Koordinatörlüğü, Habertürk Gazetesi Yayın Yönetmen Yardımcılığı ve Habertürk TV Yayın Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu.

Gazeteci yazar Kürşad Oğuz, Habertürk TV Genel Yayın Koordinatörü görevine devam ederken 2020 Ağustos ayında Genel yayın yönetmeni oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu