Binali Yıldırım türkü söyledi, öğrenciler alkışlayınca…

AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Erzincan’da Dumanlı Gençlik ve Doğa Festivali'nde ‘kankalarım’ diye hitap ettiği üniversite ...

 Binali Yıldırım türkü söyledi, öğrenciler alkışlayınca…

11.10.2021 - 3:07

Güncelleme : 11.10.2021 - 3:07
9 views

AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Erzincan’da Dumanlı Gençlik ve Doğa Festivali’nde ‘kankalarım’ diye hitap ettiği üniversite öğrencileriyle Âşık Veysel’in ‘Gidiyorum Gündüz Gece’ adlı türküsünü söyledi. Erzincan’ın Refahiye ilçesindeki Dumanlı Tabi…

 www.habertuar.com 

AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Erzincan’da Dumanlı Gençlik ve Doğa Festivali’nde ‘kankalarım’ diye hitap ettiği üniversite öğrencileriyle Âşık Veysel’in ‘Gidiyorum Gündüz Gece’ adlı türküsünü söyledi.

Erzincan’ın Refahiye ilçesindeki Dumanlı Tabiat Parkında bu yıl, Dumanlı Yaylası Gençlik ve Doğa Festivali’nin 5’incisi gerçekleştirildi.

Festivale; AKP Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Vali Mehmet Makas, 3’üncü Ordu Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci, Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır, 3’üncü Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, protokol üyeleri ve çok sayıda öğrenci ile vatandaşlar katıldı.

Yapılan konuşmaların ardından, festival kapsamında Türk bayrağı eşliğinde doğa yürüyüşü yapılarak, güreş müsabakaları, dağcılık, bisiklet turu, okçuluk, resim, oryantiring, off road, kano ve bir dizi etkinliklerle festival renkli görüntülere sahne oldu. AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, ‘kankalarım’ dediği öğrencilerin arasına katılarak Âşık Veysel’in ‘Gidiyorum Gündüz Gece’ adlı türküsünü söyledi. Yıldırım, öğrencilerin yoğun sevgi seliyle karşılaştı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın