Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Kimse senin racon keser havalarını çekmek zorunda değil
Gündem

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: Kimse senin racon keser havalarını çekmek zorunda değil

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, Boğaziçili öğrencileri ‘terörist’ ilan eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert tepki gösterdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ke…

 www.habertuar.com 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, Boğaziçili öğrencileri ‘terörist’ ilan eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert tepki gösterdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini taklit eden öğrencilere soruşturma açmasına dair bir paylaşımda bulundu.
Kılıçdaroğlu’nun paylaşımının tamamı şu şekilde:

* Erdoğan, TikTok’ta taklidini yapan gencecik öğrencilere soruşturma başlatmış şürekan. Dün de sen, Boğaziçi öğrencilerine “terörist” dedin. Bu ülkenin evlatlarını rahat bırak. Kimse senin saldırgan tavırlarını, racon keser havalarını çekmek zorunda değil.Sen vicdanını yitirmiş olabilirsin ama dokundurtmayız bu ülkenin evlatlarına.

* İşsiz bırak, terörist de!Yurtsuz bırak, terörist de! Kayyum ata başlarına, terörist de. Espri yapana soruşturma başlat. Sahi bu gençlerin hayatını kim terörize ediyor?


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu