Romelu Lukaku Doğum Günü Partisi Düzenledi! 23 Kişiye Para Cezası Kesildi

İnter’de forma giyen Romelu Lukaku, Milano’da doğum günü partisi düzenleyince güvenlik görevlilerinin baskın düzenlemesinin ardından partide bulunan 23 kişiye para cezası kesildi. Corriere dello Sport haberine göre Milano’da bir otelde düzenlenen partiye Jandarma ekipleri gece saat 03.00 sularında baskın gerçekleştirdi. 28. yaş gününü kutlamak isteyen Lukaku ve doğum günü partisinde bulunan 23 kişinin tamamına Covid-19 […]

 Romelu Lukaku Doğum Günü Partisi Düzenledi! 23 Kişiye Para Cezası Kesildi

13.05.2021 - 18:41

Güncelleme : 13.05.2021 - 18:41
57 views

İnter’de forma giyen Romelu Lukaku, Milano’da doğum günü partisi düzenleyince güvenlik görevlilerinin baskın düzenlemesinin ardından partide bulunan 23 kişiye para cezası kesildi. Corriere dello Sport haberine göre Milano’da bir otelde düzenlenen partiye Jandarma ekipleri gece saat 03.00 sularında baskın gerçekleştirdi.

28. yaş gününü kutlamak isteyen Lukaku ve doğum günü partisinde bulunan 23 kişinin tamamına Covid-19 tedbirlerini ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası kesilirken parti de sonlandırıldı. Lukaku’nun partisinin ihbar üzerine ekiplerce baskın düzenlendiği bildirildi.

İtalya’da daha önceden de Juventus’lu Weston McKennie’nin Mart ayında evinde düzenlediği 10 kişilik akşam yemeği baskına uğramış ve aralarında Arjantinli Paulo Dybala’nın da bulunduğu gruptaki kişilere para cezası kesilmişti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın