Son Dakika: Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi’nden acı haber: 1 askerimiz hain saldırıda şehit oldu

Son dakika: Fırat Kalkanı Harekatı'nın gerçekleştirildiği bölgeden yürek yakan haber geldi. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada ...

 Son Dakika: Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi’nden acı haber: 1 askerimiz hain saldırıda şehit oldu

07.10.2021 - 14:07

Güncelleme : 07.10.2021 - 14:07
7 views

Son dakika: Fırat Kalkanı Harekatı’nın gerçekleştirildiği bölgeden yürek yakan haber geldi. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada teröristlerce yapılan roketatarlı saldırı sonucu Deniz Piyade Sözleşmeli Er Tayfun Özköse şehit düştüğü belirtildi.

 www.habertuar.com 

Milli Savunma Bakanlığı, bugün Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde, teröristlerce düzenlenen roketatarlı saldırıda Deniz Piyade Sözleşmeli Er Tayfun Özköse’nin şehit olduğunu açıkladı.

ACI HABERİ MSB VERDİ

Bakanlık tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Fırat Kalkanı Harekat bölgesinde, 07 Ekim 2021 tarihinde teröristlerce yapılan roketatarlı saldırıda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.

BAKAN AKAR’DAN TAZİYE MESAJI

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da, Şehit Deniz Piyade Sözleşmeli Er Tayfun Özköse için bakanlığın Twitter hesabından başsağlığı mesajı yayımladı. Akar, mesajında, “Kahraman silah arkadaşımız, 7 Ekim 2021 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim” ifadelerine yer verdi.

Bakan Akar’ın paylaşımı şöyle;

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın