Erdoğan talimat verdi: Muayene süreleri düzenlenecek
İpucu

Erdoğan talimat verdi: Muayene süreleri düzenlenecek

Covid-19 salgını sebebiyle hastanelerde randevu sürelerinin uzaması sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, çalışmaların başlaması için talimat verdi.

 www.habertuar.com 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz gün AK Parti milletvekilleriyle Parti Genel Merkezi’nde bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen AK Parti milletvekilleri ile istişare toplantısına yaklaşık 50 milletvekilinin yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu katıldı. Toplantıda söz alan milletvekilleri illerindeki sorunları, teşkilatlardan gelen talepleri, bölgelerinin ihtiyaçlarını ve yapılan çalışmaları anlattı. Toplantıda hastanelerde muayene olma ve randevu alma sürelerinin uzaması da ele alındı.

ŞİKAYETLER İLETİLDİ

Ebru Karatosun’un haberine göre, toplantıda bazı vekilleri de pandemi sebebiyle hastanelerde muayene sürelerinin uzaması dolayısıyla vatandaşların randevu almakta zorlandığı, bu yüzden bazı bölgelerde nezle ve grip vakaları fazla olduğu için yığılmaların yaşandığı konusunda vatandaşlardan bazı şikayetlerin geldiği aktarıldı.

ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise konuyla ilgili çalışma yapılması için talimat verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu