13 Mayıs Gelinim Mutfakta puan durumu! Kim birinci olup çeyrek altını kim kazandı

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Seda Sayan’ın sunumuyla Gelinim Mutfakta tüm hızıyla devam ediyor. 13 Mayıs Perşembe günü programında puan durumu ile günün birincisi olan ve çeyrek altını kazanan yarışmacı da ortaya çıktı. Haftanın dördüncü gününde Seda Sayan ile kayınvalideler tarafından gelinlerin hazırladığı menüler değerlendirilerek puanlandı. Puanlamaya göre ilginç sonuçlar ortaya çıkarken bazı yarışmacıların en […]

 13 Mayıs Gelinim Mutfakta puan durumu! Kim birinci olup çeyrek altını kim kazandı

13.05.2021 - 18:11

Güncelleme : 13.05.2021 - 18:25
44 views

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Seda Sayan’ın sunumuyla Gelinim Mutfakta tüm hızıyla devam ediyor. 13 Mayıs Perşembe günü programında puan durumu ile günün birincisi olan ve çeyrek altını kazanan yarışmacı da ortaya çıktı.

Haftanın dördüncü gününde Seda Sayan ile kayınvalideler tarafından gelinlerin hazırladığı menüler değerlendirilerek puanlandı. Puanlamaya göre ilginç sonuçlar ortaya çıkarken bazı yarışmacıların en iyi ve bazılarının ise en kötü performansı sergilediği bölüm heyecanla takip edildi.

Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 13 Mayıs Perşembe programında gelinlerden Gönül, Seda Sayan’la birlikte kayınvalidelerin tümünden 1 puan alarak yarışmada rekor seviyede az puanı alan ilk yarışmacı oldu. Yarışmada günün sonunda 21 puan alarak birinci olan ve çeyrek altını kazanan gelin ise Yağnur oldu. Böylece haftanın 4. gününde 3. çeyrek altınını kazanan Yağnur’un performansı da oldukça dikkat çekti.

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs puan durumu ne oldu?

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe günü puan durumu da belli oldu. Buna göre Yağnur 21 puanla birinci sırada olurken Seda ve Esra 15 puan, Gönül ise 3 puanda kaldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın