4 Ay Önce 28 Yaş Küçük Nişanlısı Nihan Ünsal ile Evlenen Burak Sergen’in Aldatılma Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz nisan ayında koronavirüs nedeniyle 46 gün yoğun bakımda kalan ve çıkar çıkmaz kendisinden 28 yaş küçük nişanlısı Nihan Ünsal ile ...

 4 Ay Önce 28 Yaş Küçük Nişanlısı Nihan Ünsal ile Evlenen Burak Sergen’in Aldatılma Fotoğrafları Ortaya Çıktı

06.10.2021 - 12:42

Güncelleme : 06.10.2021 - 12:42
6 views

Geçtiğimiz nisan ayında koronavirüs nedeniyle 46 gün yoğun bakımda kalan ve çıkar çıkmaz kendisinden 28 yaş küçük nişanlısı Nihan Ünsal ile dünyaevine giren Burak Sergen, son dönemde ihanet iddiaları yüzünden büyük bir sıkıntı yaşıyor. Söylenenlere göre N…

 www.habertuar.com

Geçtiğimiz nisan ayında koronavirüs nedeniyle 46 gün yoğun bakımda kalan ve çıkar çıkmaz kendisinden 28 yaş küçük nişanlısı Nihan Ünsal ile dünyaevine giren Burak Sergen, son dönemde ihanet iddiaları yüzünden büyük bir sıkıntı yaşıyor. Söylenenlere göre Nihan Ünsal, İzmirli bir iş insanının evine girerken görüntülenmiş. Eşine boşanma davası açmaya hazırlanan Burak Sergen, fotoğrafları da dava dosyasına koymuş. İşte bugün o fotoğraflar ortaya çıktı…

Ünlü oyuncu Burak Sergen, 2019 yılında sevgilisi Nihan Ünsal ile nişanlanmıştı.

Burak Sergen’in kendisinden 28 yaş küçük sevgilisiyle olan birliktelikleri de bu yüzden sürekli tartışma konusu oluyordu.

Sadakatsiz dizisiyle ekranlarda fırtınalar estiren Burak Sergen, geçtiğimiz nisan ayında koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldığında nişanlısı bir an olsun yanından ayrılmamıştı.

Hatta yaptığı duygusal paylaşımlarla da sürekli gündem oluyordu.

Ünsal bu paylaşımının altına ‘Başka bir hayat yaşıyorum şu an sanki, başkasın ait olan. Ya da paralel evrendeki ben’in hayatını. Ben zaten normalinde devam eden hayatımı geri istiyorum.’ yazmıştı. Tüm hayranları da onlardan gelecek iyi haberi bekliyordu.

46 günün ardından Burak Sergen zorlu yoğun bakım sürecini tamamladı ve ilk işi nişanlısıyla Nihan Ünsal ile evlenmek oldu!

Sağlığına kavuşan oyuncu haziran ayında, nişanlısıyla aile arasında gerçekleşen tören ile nikah masasına oturmuştu.

Çok mutlu olduğunu dile getiren Burak Sergen, “Birlikte sonuna kadar gideceğim insanı buldum. Bu hastalığı atlattığım an Nihan’ın hemen soyadımı taşıması için gereken protokolü gerçekleştirdik” demişti.

Sosyal medyada yapılan çirkin yorumlara da isyan etmişti.

Ve aradan 4 ay geçti… Bugün çıkan iddialara göre Nihan Ünsal, eşi Burak Sergen’i aldattı!

İzmirli bir iş insanıyla aynı eve girerken görüntülenen Nihan Ünsal, herkesi şok etti.

İlişkinin fotoğraflarla kanıtlanması üzerine Burak Sergen’in boşanmak için hemen harekete geçtiği ileri sürüldü.

Sergen’in boşanma işlemlerine başlaması için avukatına talimat verdiği, fotoğrafların dava dosyasına eklenmesini istediği söyleniyor.

Bakalım neler olacak?

Gelişmelerin takipçisiyiz!

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın