Ece Ronay’ın Taciz İddialarından Sonra Mehmet Ali Erbil’in Kızı Yasmin Erbil’den İlk Açıklama Geldi

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasındaki taciz suçlamaları her geçen gün başka bir boyuta geçiyor. En son Ece Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir ile ...

 Ece Ronay’ın Taciz İddialarından Sonra Mehmet Ali Erbil’in Kızı Yasmin Erbil’den İlk Açıklama Geldi

08.10.2021 - 0:57

Güncelleme : 08.10.2021 - 0:57
7 views

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasındaki taciz suçlamaları her geçen gün başka bir boyuta geçiyor. En son Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir ile uzlaşma videosu çeken Mehmet Ali Erbil, bu defa da Bilir’i kandırmakla suçlandı. Şimdi ise ünlü şovmenin kızı…

 www.habertuar.com

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasındaki taciz suçlamaları her geçen gün başka bir boyuta geçiyor. En son Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir ile uzlaşma videosu çeken Mehmet Ali Erbil, bu defa da Bilir’i kandırmakla suçlandı. Şimdi ise ünlü şovmenin kızı Yasmin Erbil’den olaylarla ilgili ilk açıklama geldi.

Magazin gündemi günlerdir bu taciz iddiasıyla çalkalanıyor. Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’e ait olduğunu iddia ettiği taciz içerikli mesajları ifşa etmişti.

Bu gelişmenin ardından Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir ve Mehmet Ali Erbil, uzlaştıklarını gösteren bir video yayınladılar. Ancak bu video işi de sarpa sardı.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’den de bir açıklama geldi. Daha doğrusu açıklama yapmak zorunda kaldı.

Yasmin Erbil babasıyla ilgili şunları söyledi:

Bakalım Mehmet Ali Erbil kızının açıklamalarından sonra bir şey diyecek mi?

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın