Ezgi Mola Asılsız Haberlere İsyan Etti: "Annem Bayılıp Yere Düşmüş"
Magazin

Ezgi Mola Asılsız Haberlere İsyan Etti: “Annem Bayılıp Yere Düşmüş”

TRT1’nin fenomen dizisi ‘Masumlar Apartmanı’ndaki başrol performansıyla büyük beğeni toplayan Ezgi Mola geçtiğimiz günlerde, bacağının asansör kapısına sıkıştığı ve koptuğunu iddia eden son derece korkunç bir haberle gündeme gelmişti. TV100’den Birsen Alt…

 www.habertuar.com

TRT1’nin fenomen dizisi ‘Masumlar Apartmanı’ndaki başrol performansıyla büyük beğeni toplayan Ezgi Mola geçtiğimiz günlerde, bacağının asansör kapısına sıkıştığı ve koptuğunu iddia eden son derece korkunç bir haberle gündeme gelmişti. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre güzel oyuncu, asılsız haberler karşısında sessizliğini koruyamadı.

Kaynak: https://www.tv100.com/birkan-sokullu-…

Ezgi Mola, televizyonda yer almaya başladığı ilk günden itibaren bizim canımız!

Şu an ‘Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si olarak hayatlarımızda yer alan Mola, her ne kadar etrafına neşe saçsa da, bunun karşılığını alamıyor gibi.

Zira kendisi geçtiğimiz günlerde, tüyler ürpertici bir haberle gündeme geldi.

Habere göre güzel oyuncunun bacağı asansör kapısına sıkışmış ve kopmuştu!

Oyuncu, geçtiğimiz günlerde düzenlenen 9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni’nde bu asılsız habere isyan etti.

Törende ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne layık görülen Mola, TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre bu asılsız habere yönelik ‘Çok acımasız ve terbiyesizce olduğunu düşünüyorum, annem hüngür hüngür ağlayarak aradı. Ben de sette olduğum için telefonu açamadım, birisi arayıp söylemiş ve annem bayılıp yere düşmüş.‘ cümlelerini sarf etti.

Mola, bu haber üzerine sevgilisi Mustafa Aksakallı’nın da çok panik olduğunu ifade etti.

Sözlerine ‘Mustafa da çok korktu, çalıştığım için kimse bana ulaşamamış, ilgi çekmek için şuursuzca haber yapmak çok kötü.‘ diyerek devam eden güzel oyuncu, umarız uzun bir süre asılsız haberlerle uğraşmak zorunda kalmaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu