‘Maid’ Dizisindeki Başarılı Performansı ve Doğal Güzelliğiyle Hepimizin Gönlünü Çalan Oyuncu: Margaret Qualley

1 Ekim'de gösterime giren 'Maid' dizisine Netflix listelerinde denk gelmiş olabilirsiniz. Listelerden inmeyen ve her geçen gün hayran kitlesini ...

 ‘Maid’ Dizisindeki Başarılı Performansı ve Doğal Güzelliğiyle Hepimizin Gönlünü Çalan Oyuncu: Margaret Qualley

13.10.2021 - 4:20

Güncelleme : 13.10.2021 - 4:20
4 views

1 Ekim’de gösterime giren ‘Maid’ dizisine Netflix listelerinde denk gelmiş olabilirsiniz. Listelerden inmeyen ve her geçen gün hayran kitlesini artıran dizinin başrolü de çok konuşulan yeni bir yıldız: Margaret Qualley. ‘Margaret Qualley kim’ diyenler içi…

 www.habertuar.com

1 Ekim’de gösterime giren ‘Maid’ dizisine Netflix listelerinde denk gelmiş olabilirsiniz. Listelerden inmeyen ve her geçen gün hayran kitlesini artıran dizinin başrolü de çok konuşulan yeni bir yıldız: Margaret Qualley. ‘Margaret Qualley kim’ diyenler için güzel oyuncunun duru güzelliğinden aşk hayatına kadar hayatından detayları sizin için derledik! ????

Şu sıralar Netflix listelerinden düşmeyen ‘Maid’ dizisine denk gelmiş olabilirsiniz. 1 Ekim’de gösterime giren dizinin popülerliği gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Dizi, şiddet gördüğü ilişkisinden küçük çocuğuyla beraber kaçan genç anne Alex’in geçimini sağlamak için hizmetçi olmasını konu alıyor.

Diziyle beraber hayatımıza giren yeni bir isim daha oldu: Margaret Qualley. Alex karakterini sergilerken başarılı performansıyla zorluklara göğüs geren genç bir anne olduğunu inandırdı adeta bizi.

İsterseniz gelin Margaret Qualley kimdir, hangi yapımlarda oynamış bir göz atalım…

23 Ekim 1994 yılında dünyaya gelen oyuncu ABD’nin Montana eyaletinde doğmuş ancak Kuzey Karolina’da büyümüş.

Margaret’ın annesi de 90’ların eğlenceli gençlik filminden tanıdığımız yıldız Andie MacDowell! Anne-kız ikilisi ‘Maid’ dizisinde de birlikte rol aldı bildiğiniz üzere.

Margaret hem güzelliğini hem de yeteneğini annesinden almış desek yalan olmaz…

Kendisinin yeteneği sadece oyunculukta değil, küçük yaştan itibaren bale yapmış ve henüz 15 yaşında ünlü bir dans şirketinde eğitim görme hakkı kazanmış.

“15 yaşımda hayalimdeki okulu kazandım ve evden ayrıldım. Bale insanı ne kadar zorlasa da aynı zamanda size disiplinli olmayı öğretiyor.”

“Ben hep sahnede zemini hissetmek isteyen dansçılardan oldum, bale ayakkabılarını giymeyi hiç sevmezdim. O yüzden ayak parmaklarımın arasına biraz peçete sarıp çıkıyordum.”

Ancak dans konusunda ne kadar yetenekli olursa olsun Margaret’ın hayali oyunculuk olduğu için dans kariyerini bir nevi zirvede bırakıp Londra’daki Kraliyet Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almış.

Güzel oyuncu ayrıca New York Üniversitesi’ne gitmiş!

Margaret’a dans ve oyunculuk yeterli gelmemiş olacak ki modellik kariyerine de girişmiş genç yaşında. 2014’te ‘The Fashion Found’un ikinci sezonda model olarak ekranlara çıkmış.

Kendisi bu dolu geçmişini şöyle açıklıyor: ‘Baleye çok odaklıydım, 14 yaşındayken bile tüm hayatım ve hatta işim baleydi. Ancak bir nokta sonsuza kadar bu işi yapmak istemediğimi fark ettim. Başka şeyler de öğrenmek istedim ve boş zamanlarımda modellik yapmaya başladım.’

Margaret’ın ilk oyunculuk deneyimi 2013’te ‘Palo Alto’ dizisinde ufak bir rolü canlandırmasıyla yaşanmış. Üç yıl ardından ‘İyi Adamlar’ filminde Amelia karakterine hayat vermiş.

2017 yılı kendisinin oyunculuk kariyeri için büyük bir adım olmuş. Önce ‘Genç Rahibeler’ ve ‘Sidney Hall’ isimli filmlerde yer alan Margaret, ‘The Leftovers’ dizinin kadrosuna katılarak 3 sene boyunca Jill karakterine hayat vermiş.

2019’da Quentin Tarantino’nun yönettiği ‘Bir Zamanlar… Hollywood’da’ filminde yer alarak başka bir başarıya imza attı.

Geçtiğimiz sene ise oyuncu Shia LaBeouf’la beraber ‘Love Me Like You Hate Me’ isimli kısa filmde yer aldıktan sonra ikilinin arasında aşk dedikoduları çıkmıştı.

Ancak çift bir süre görüştükten sonra ayrıldıklarını duyurdular.

Son olarak şu sıralar Maid dizisindeki doğal güzelliğiyle de dikkatleri yeniden üzerine çeken Margaret’ı ileride de başarılı yapımlarda yer alırken göreceğiz gibi…

Başarılı oyuncunun her geçen gün hayran kitlesini çoğaltmasının diğer sebepleri de duru güzelliğiyle beraber doğallığı ve sade giyim tarzı.

Ne diyelim; biz kendisine hayran olduk, gelecek projelerini merakla bekliyoruz! ????

Siz nasıl buldunuz Margaret’ın oyunculuğunu? Yorumlarda buluşalım!

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın