Mehmet Ali Erbil Nihayet İtiraf Etti! Ece Ronay’ın Taciz Suçlamalarından Sonra Ünlü Şovmenden Tuhaf Açıklama

Ece Ronay'ın Mehmet Ali Erbil'le ilgili yaptığı taciz suçlamaları geçen haftanın en önemli magazin gündemlerinden biriydi. Olayla ilgili her gün ...

 Mehmet Ali Erbil Nihayet İtiraf Etti! Ece Ronay’ın Taciz Suçlamalarından Sonra Ünlü Şovmenden Tuhaf Açıklama

14.10.2021 - 1:07

Güncelleme : 14.10.2021 - 1:07
4 views

Ece Ronay’ın Mehmet Ali Erbil’le ilgili yaptığı taciz suçlamaları geçen haftanın en önemli magazin gündemlerinden biriydi. Olayla ilgili her gün yeni bir gelişme oldu, hatta Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir de devreye girdi. Ancak şu geldiğimiz nokta g…

 www.habertuar.com

Ece Ronay’ın Mehmet Ali Erbil’le ilgili yaptığı taciz suçlamaları geçen haftanın en önemli magazin gündemlerinden biriydi. Olayla ilgili her gün yeni bir gelişme oldu, hatta Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir de devreye girdi. Ancak şu geldiğimiz nokta gerçekten çok ilginç çünkü Mehmet Ali Erbil’den itiraf gibi bir açıklama geldi.

Magazin gündemi geçen hafta Mehmet Ali Erbil’in Ece Ronay’a attığı taciz mesajlarıyla çalkalanmıştı hatırlarsanız.

Daha önce Ece Ronay’ın klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil, iddialara göre şöyle mesajlar atmıştı. Genç şarkıcı tüm bu mesajları ifşa etti.

Bu ifşalardan sonra Mehmet Ali Erbil’den “Benim telefonum asistanım elinde, o mesajları ben atmadım” şeklinde bir açıklama yaptı.

Tüm bu olaylar gürültülü bir şekilde devam ederken Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir ile bir video çekip uzlaştıklarını gösterdi. Ece Ronay’ın tabii ki bu durumdan haberi yoktu ve bu uzlaşmayı kesin bir dille reddetti.

Olaylar bu hafta bir nebze de olsun duruldu. Hafta sonu Belarus’ta İbrahim Tatlıses’in sahne aldığı programı sunan Mehmet Ali Erbil, gazetecilerin taciz suçlamalarıyla ilgili soruya şu şekilde cevap verdi:

‘İnsanın bazen böyle zaafları olabiliyor. Herkes beni böyle kabul etti konu zaten kapandı’

Biz tam anlamadık. Mehmet Ali Erbil, taciz iddialarını “şımarık bir çocuğun masumiyetine sığınarak” kabul mu etmiş şimdi? Alışmalı mıydık bunlara yani Mehmet Ali Bey? Anlayan varsa anlatsın bir zahmet!

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın