Mehmet Ali Erbil’le Uzlaşma Videosu Yayınlayan Ece Ronay’ın Nişanlısı Mehmet Bilir Kandırıldığını Söyledi

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasındaki taciz olayında sular durulmuyor. Mehmet Ali Erbil'e ait olduğu iddia edilen taciz mesajlarının ...

 Mehmet Ali Erbil’le Uzlaşma Videosu Yayınlayan Ece Ronay’ın Nişanlısı Mehmet Bilir Kandırıldığını Söyledi

07.10.2021 - 13:32

Güncelleme : 07.10.2021 - 13:32
3 views

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasındaki taciz olayında sular durulmuyor. Mehmet Ali Erbil’e ait olduğu iddia edilen taciz mesajlarının ifşasından sonra ortalık karıştı. Şimdi de Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir ve Mehmet Ali Erbil’in uzlaşma videosu k…

 www.habertuar.com

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasındaki taciz olayında sular durulmuyor. Mehmet Ali Erbil’e ait olduğu iddia edilen taciz mesajlarının ifşasından sonra ortalık karıştı. Şimdi de Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir ve Mehmet Ali Erbil’in uzlaşma videosu konuşuluyor. Ancak bu videoyla ilgili bir problem var! Buyurun detaylara geçelim.

Ece Ronay’ın Mehmet Ali Erbil’le ilgili taciz iddialarında sular durulmuyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Ronay, Mehmet Ali Erbil’e ait olduğu iddia edilen taciz mesajlarını ifşa etmişti.

Bu ifşalardan sonra Mehmet Ali Erbil’den “Benim telefonum asistanım elinde, o mesajları ben atmadım” şeklinde bir açıklama yaptı.

Olaylar gittikçe büyüdü. En son Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir’le bir video çekerek konuyu kapattıklarını söyledi.

Fakat Ece Ronay bu videodan haberdar olmadığını ve asla bu anlaşmayı kabul etmediğini söyledi. Nişanlısının da kandırıldığını düşündüğünü ekledi.

Nitekim bugün 2. sayfa programında Mehmet Bilir, Mehmet Ali Erbil tarafından kandırıldığını şu sözlerle söyledi:

‘Ece’nin sürekli yalan haberler le ve geçmişiyle yargılanması beni rahatsız etmeye başladı. Çevremden de çok telefon alınca konuyu çözmek için Mehmet Ali Erbil’le görüşmek istedim. Beni evine davet etti. Dün akşam saat 8’de Sarıyer’deki evine gittim. Evinin önü çok kalabalıktı silahlı adamlar falan vardı. Arayıp sen beni tongaya mı düşürmeye çalışıyorsun kapıda silahlı adamlar var dedim.

“Ece’nin bu konularla gündem olmasını istemiyorum, senden özür mesajı bekliyorum dedim. ‘Tamam senin için yaparım’ dedi.”

Videoyu benimle beraber çekti. İlk defa böyle bir olayla karşı karşıya geldiğim için ne yapacağımı bilemedim. Bana ‘Ece’yi sattın, kaç para aldın’ gibi mesajlar atıldı. Benim Mehmet Ali Erbil’in parasına ve ününe ihtiyacım yok. Ece benim böyle bir şeye ihtiyacım olmadığını çok iyi biliyor. Bu konu beni rahatsız ettiği için görüşme yaptım. Ben evden çıktıktan sonra videoda özür dilenen kısımlar silinmiş. Benim de kardeşlerim var böyle bir şey asla kabul edilemez. Ece’nin böyle gündem olması beni çok rahatsız ediyor. Ben bu olayda Ece’ye herhangi bir tepki de göstermedim.’

Yani anlayacağınız Mehmet Ali Erbil bu işin içinden çıkmaya çalıştıkça daha da büyük bir sarmala doğru ilerliyor. Bakalım bi sonraki gelişme ne olacak?

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın