Survivor All Star'da Ogeday'ın Oyun Sırasında Eline Döktüğü Kırmızı Sıvı Gündem Oldu
Magazin

Survivor All Star’da Ogeday’ın Oyun Sırasında Eline Döktüğü Kırmızı Sıvı Gündem Oldu

Sık sık kurgu olduğu iddiasıyla gündeme gelen Survivor’da izleyicilerin dikkatinden kaçmayan bir detay sosyal medyada gündem oldu. Ata Benli’nin Twitter hesabında ‘Enerji içeceği mi yoksa şarap mı içiyor bunlar?’ notuyla paylaştığı bir video tartışma yara…

 www.habertuar.com

Sık sık kurgu olduğu iddiasıyla gündeme gelen Survivor’da izleyicilerin dikkatinden kaçmayan bir detay sosyal medyada gündem oldu. Ata Benli’nin Twitter hesabında ‘Enerji içeceği mi yoksa şarap mı içiyor bunlar?’ notuyla paylaştığı bir video tartışma yarattı.

Detaylar içeriğimizde:

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Survivor sık sık aşk dedikodularıyla ve kaoslarla gündeme geliyor fakat Survivor’ın gündeme geldiği tartışmalı başka bir konusu daha var.

Survivor’ın kurgu olduğu ve oyunlarda çeşitli hileler yapıldığı her zaman söyleniyor. Bu teoriyi desteklemek için de programdan birçok detay paylaşılıyor. Bu da insanları kuşkusuz ikiye bölüyor.

Örneğin geçtiğimiz yıllarda bir oyun sırasında yarışmacının sembolünün sabitlendiği ve oyunu bu şekilde kazandığı iddia edilmişti.

Şimdi de Ata Benli’nin Twitter hesabında “Enerji içeceğimi yoksa şarap mı içiyor bunlar?” notuyla paylaştığı bir video tartışma yarattı. Videoda Ogeday’ın eline kırmızı bir sıvı döktüğü görülüyor.

İşte o anlar;

Bazı kullanıcılar o suyun enerji içeceği olduğunu ve zaten Acun Ilıcalı’nın bunu açıkladığını belirtti. Kimisi de Survivor’ın kurgu olduğunu iddia etti.

Bana kalırsa çok net enerji içeceği. Acun Ilıcalı da zaten yarışmacılar oyuna çıkabilsin diye enerji içeceği ve meyve verdiklerini söylemişti.

Geçtiğimiz günlerde de Merve Aydın’ın hacimli ve sağlıklı görünen saçları dikkat çekmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu