Survivor Dora sevgilisi kim? Dora sevgilisi adı nedir kaç yaşında

Survivor 2021 yarışmasında 17 Mayıs Pazartesi günü yapılacak olan aile görüşmesi ödülünde Dora ve sevgilisi yarışmaya damga vuran isimler oldu. İzleyicilerin merak ettiği isim Survivor Dora’nın sevgisi kim, Cevhere kimdir, detaylar ve bilgiler.. Survivor yarışmasında büyük bir bayram sonrası sürpriz yaşandı. Yarışmacıların yakınlarını görmesi için yapılan yeni yarışmalarda oyunun kazanan taraf Survivor adasına gelen bir […]

 Survivor Dora sevgilisi kim? Dora sevgilisi adı nedir kaç yaşında

17.05.2021 - 23:11

Güncelleme : 17.05.2021 - 23:11
719 views

Survivor 2021 yarışmasında 17 Mayıs Pazartesi günü yapılacak olan aile görüşmesi ödülünde Dora ve sevgilisi yarışmaya damga vuran isimler oldu. İzleyicilerin merak ettiği isim Survivor Dora’nın sevgisi kim, Cevhere kimdir, detaylar ve bilgiler..

Survivor yarışmasında büyük bir bayram sonrası sürpriz yaşandı. Yarışmacıların yakınlarını görmesi için yapılan yeni yarışmalarda oyunun kazanan taraf Survivor adasına gelen bir yakını ile yüz yüze görüşecek.

16 Mayıs pazar günü yapılan yarışta mavi takım son oyunlarda gösterdiği muhteşem performansla kırmızı takımı yenerek aile ödülüne kavuşmuştu. Bugün ise yeni bir aile ödülü daha yarışmacıları bekliyor.

Bugün yapılacak olan yarışma öncesinde yarışmacıların yakınları ile bir dakika görüşmesi sağlandı. Bu görüşmede en dikkat çeken görüşme ise Dora ve sevgilisi arasında yaşandı. Dora’nın sevgilisi mavi takım yarışmacılarına seslenerek yarışmayı kazanmalarını istedi. İzleyicilerin dikkatini çeken bu olay sonrasında Survivor Dora’nın sevgilisinin kim olduğu oldukça merak edildi.

CEVHERE KONAR KİMDİR?

Survivor yarışmasında Dora her fırsatta sevgilisinden bahsediyor. Dorakız arkadaşı ile uzun süredir bir aşk yaşıyor. Cevhere Konak sevgilisinin yanında olan Dora’ya karşı yapılan olumsuz eleştirilere karşı Dora’yı savunmaktadır. Instagram hesabında 5 bin takipçisi bulunan Cevhere Konar’ın Dora ile de birçok paylaşımı bulunuyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın