Yasemin Şefkatli’nin gelinliği aileden veto mu yedi?

İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna'dan olan oğlu İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli ile Ekim 2020'de nişanlanmıştı. İki kez ertelenen düğün nihayet ...

 Yasemin Şefkatli’nin gelinliği aileden veto mu yedi?

10.10.2021 - 0:51

Güncelleme : 10.10.2021 - 0:51
8 views

İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli ile Ekim 2020’de nişanlanmıştı. İki kez ertelenen düğün nihayet önceki akşam Zincirlikuyu Raffles Otel’de gerçekleşti. Düğünde 3 gelinlik giyen Şefkatli’nin ikinci tercihinin aile…

 www.habertuar.com 

İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli ile Ekim 2020’de nişanlanmıştı. İki kez ertelenen düğün nihayet önceki akşam Zincirlikuyu Raffles Otel’de gerçekleşti. Düğünde 3 gelinlik giyen Şefkatli’nin ikinci tercihinin aile büyükleri tarafından fazla transparan bulunduğu ve kriz yaşandığı iddia edildi. Çıkan iddialara İdo, sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Uzun zamandır birlikte olan ve geçtiğimiz yıl ekim ayında nişanlanan Yasemin Şefkatli ile İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, dün akşam görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.

Düğünde 3 farklı gelinlik giyen Şefkatli, tercihleriyle sosyal medyada gündem oldu.

Gelinlikleri sosyal medyada çok kapalı ve güzel bulunmayan Şefkatli düğünün ortasında da bir krizi yaşadığı iddia edildi.

2. Sayfa’nın iddiasına göre; İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli’nin düğününde gelinlik krizi yaşandı. Yasemin, içini gösteren ikinci gelinliğini aileden gelen uyarı üzerine 15 dakika sonra değiştirdi.

İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli’nin tercih ettiği gelinliklerden birinin iç göstermesinin krize neden olduğu iddialarını yalanladı. “5 kıyafetle hazırlandı o sebeple sık sık gelinlik değiştirdi” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın