Zeynep Avcı, performansıyla O Ses Türkiye Almanya’ya damga vurdu

Almanya'da yaşayan Türk kızı Zeynep Avcı, performansıyla O Ses Türkiye Almanya'ya damgasını vurdu. Güçlü sesiyle alkış toplayan Avcı, döndürdüğü ...

 Zeynep Avcı, performansıyla O Ses Türkiye Almanya’ya damga vurdu

09.10.2021 - 3:03

Güncelleme : 09.10.2021 - 3:03
6 views

Almanya’da yaşayan Türk kızı Zeynep Avcı, performansıyla O Ses Türkiye Almanya’ya damgasını vurdu. Güçlü sesiyle alkış toplayan Avcı, döndürdüğü 4 jürinin tüylerini diken diken etti. Tan Taşçı da sosyal medya hesabından paylaşım yaparak yarışmada şarkısını okuyan Avcı’yı tebrik etti.

 www.habertuar.com 

Almanya‘da yayınlanan The Voice of Germany yarışmasına katılan Türk kızı Zeynep Avcı, başarısıyla alkış topladı. Tan Taşçı’nın Yalan isimli şarkısını okuyan Avcı, performansıyla tüm jürileri döndürmeyi başardı.

JÜRİLERDEN TAM NOT ALDI

Güçlü sesiyle yarışmaya damga vuran Zeynep Avcı, jürileri kendine hayran bıraktı. Avcı’nın performansından çok etkilenen jüri üyeleri, kollarını uzatarak tüylerinin diken diken olduğunu gösterdi.

TAN TAŞÇI’DAN TEBRİK

Başarılı şarkıcı Tan Taşçı da yarışmada şarkısını okuyan Zeynep Avcı’ya sessiz kalamadı. Instagram hesabından paylaşım yapan Taşçı, “The Voice Germany (O Ses Almanya) da Yalan ile yarışan Zeynep Avcı’yı başarısından ve yorumundan dolayı kutlarım. Çok duygulandım” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın