Fenerbahçe Yıldız Golcü Giroud Transferi İçin İnter ve Lazio İle Yarışacak

Sarı lacivertli kulüp bu sezon golcüleri Cisse ve Samatta’dan istediği verimi alamazken önümüzdeki sezon için yeni arayışlara girdi. Chelsea’nın 34 yaşındaki yıldız golcüsü Giroud için nabız yoklayan Fenerbahçe, bu transferde Lens takımının ardından İtalyan Lazio ile kıyasıya rekabete girecek görünüyor. Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ediyor. Renklerine bağlamak istediği Olivier Giroud için girişimlerine başlayan sarı lacivertlilerde […]

 Fenerbahçe Yıldız Golcü Giroud Transferi İçin İnter ve Lazio İle Yarışacak

13.05.2021 - 18:28

Güncelleme : 13.05.2021 - 18:28
66 views

Sarı lacivertli kulüp bu sezon golcüleri Cisse ve Samatta’dan istediği verimi alamazken önümüzdeki sezon için yeni arayışlara girdi. Chelsea’nın 34 yaşındaki yıldız golcüsü Giroud için nabız yoklayan Fenerbahçe, bu transferde Lens takımının ardından İtalyan Lazio ile kıyasıya rekabete girecek görünüyor.

Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ediyor. Renklerine bağlamak istediği Olivier Giroud için girişimlerine başlayan sarı lacivertlilerde bu transfer için ayırdığı kaynaklarını artırması bekleniyor.

Fransa basınında yer alan haberlere göre Inter ile Lazio kulüpleri de Chelsea ile Giroud transferi için görüşmeye başladı. Hatta oyuncunun önümüzdeki sezon muhtemelen İtalya’da kariyerine devam edeceği konuşuldu. Bir süre önce Olivier Giroud için Fransız Lens takımının da devrede olduğu belirtilmişti.

Sözleşmesi Sona Eriyor

Bu sezon sonunda Chelsea ile sözleşmesi sona erecek olan Giroud’nun mavi beyazlı kulüpten ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. 34 yaşındaki golcü oyuncu Giroud bu sezon Chelsea ile çıktığı 28 maçta 11 gol atma başarısı göstermişti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın