Hakeme Saldıran Futbolcuyu Maç Esnasında Tutukladılar

Brezilya'da yaşanna olayda, William Ribeiro adlı futbolcu, kararı beğenmeyince maç sırasında hakeme saldırdı. Sao Paulo de Rio Grande ile Guarani ...

 Hakeme Saldıran Futbolcuyu Maç Esnasında Tutukladılar

06.10.2021 - 22:02

Güncelleme : 06.10.2021 - 22:02
10 views

Brezilya’da yaşanna olayda, William Ribeiro adlı futbolcu, kararı beğenmeyince maç sırasında hakeme saldırdı. Sao Paulo de Rio Grande ile Guarani de Venancio Aires arasından oynanan maç sırasında hakem Rodrigo Crivellaro’nun takımı lehine frikik kararı ve…

 www.habertuar.com

Brezilya’da yaşanna olayda, William Ribeiro adlı futbolcu, kararı beğenmeyince maç sırasında hakeme saldırdı. Sao Paulo de Rio Grande ile Guarani de Venancio Aires arasından oynanan maç sırasında hakem Rodrigo Crivellaro’nun takımı lehine frikik kararı vermemesine sinirlenen Brezilyalı futbolcu Ribeiro fiziksel saldırı sonrası tutuklanırken, hake de hastaneye kaldırıldı.

Sao Paulo de Rio Grande Kulübü’nden yapılan açıklamada, olayın ardından William Ribeiro’nun sözleşmesinin feshedildiği, hakkında yasal işlemlerin uygulanması için federasyon ve emniyet yetkililerince harekete geçildiği belirtildi.

Brezilya basınında ise hakem Crivellaro’nun sağlık durumunun iyi olduğu ve hastaneden taburcu edildiği bilgisi paylaşıldı. Brezilya Futbol Federasyonu, yarıda kalan maça ilişkin son kararını daha sonra verecek. William Ribeiro’ya ise ömür boyu spordan men cezası uygulanması bekleniyor.

Kaynak: Sputnik

İşte o anlar:

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın