Mesut Özil: ‘Ne güzel demiş rahmetli İslam Çupi…’

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mesut Özil, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündem oldu. Fenerbahçe’de Teknik Direktör Vitor ...

 Mesut Özil: ‘Ne güzel demiş rahmetli İslam Çupi…’

14.10.2021 - 3:51

Güncelleme : 14.10.2021 - 3:51
8 views

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Mesut Özil, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündem oldu. Fenerbahçe’de Teknik Direktör Vitor Pereira ile arasında sorun olduğu iddia edilen yıldız futbolcu Mesut Özil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşı…

 www.habertuar.com 

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Mesut Özil, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündem oldu.

Fenerbahçe’de Teknik Direktör Vitor Pereira ile arasında sorun olduğu iddia edilen yıldız futbolcu Mesut Özil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Geçtiğimiz antrenmanlarda Vitor Pereira ile şakalaşırken görüntülenen Mesut Özil, hocasıyla arasında sorun olduğu iddialarını cevapsız bırakırken, sosyal medyadan rahmetli İslam Çupi’yle ilgili bir paylaşım yaptı.

2001 yılında hayatını kaybeden duayen spor yazarı İslam Çupi’nin Fenerbahçe hakkındaki bir sözünü paylaşan Özil, “Ne güzel demiş rahmetli İslam Çupi… Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin resmi Twitter hesabında yayınlanan video ile Teknik Direktör Vitor Pereira ve Mesut Özil arasında sorun bulunmadığı mesajı verilmişti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın