Trabzonspor’da Lewis Baker takımda kalmak istiyor! Maaş sorunu çözülmeye çalışılacak

Bordo mavili takımda transfer çalışmaları devam ediyor. Dış transferde iki oyuncuyla ön anlaşma sağlanırken iç transferde de özellikle kiralık futbolcuların durumu netleşmeye başladı. Bu oyunculardan biri olan Lewis Baker ile ilgili Abdullah Avcı’nın sözleşmesi uzatılsın raporu da oyuncunun durumunda etkili olacak. Fanatik gazetesinin haberine göre Teknik Direktör Abdullah Avcı, İngiliz oyuncunun takımda kalması yönünde yönetime […]

 Trabzonspor’da Lewis Baker takımda kalmak istiyor! Maaş sorunu çözülmeye çalışılacak

13.05.2021 - 17:46

Güncelleme : 13.05.2021 - 17:46
51 views

Bordo mavili takımda transfer çalışmaları devam ediyor. Dış transferde iki oyuncuyla ön anlaşma sağlanırken iç transferde de özellikle kiralık futbolcuların durumu netleşmeye başladı. Bu oyunculardan biri olan Lewis Baker ile ilgili Abdullah Avcı’nın sözleşmesi uzatılsın raporu da oyuncunun durumunda etkili olacak.

Fanatik gazetesinin haberine göre Teknik Direktör Abdullah Avcı, İngiliz oyuncunun takımda kalması yönünde yönetime olumlu görüş bildirirken Baker da takımda kalmak istediğini yönetime bildirdi.

Chelsea İle Görüşülüyor

Hem Avcı, hem de Baker’ın olumlu görüş bildirmesinin ardından Trabzonspor’lu kurmaylar Chelsea ile yeniden görüşmelere başladı ve oyuncunun 1 yıllık daha kontratının uzatılması yönünde girişimini başlattı. Trabzonspor tarafı Lewis Baker’in maaşının yarısının Chelsea tarafından ödenmesi konusunda Chelsea yetkililerle görüşüleceği ve maaşın yarısı olan 700 bin euronun bordo mavili kulüp tarafından ödenmesinin kabul edilmesi taraftarı oldukları öğrenildi.

Trabzonspor’da Lewis Baker bu sezon toplamda 35 maçta görev alırken bu maçlarda 2 gol ve 5 asistlik performans gösterdi. Baker attığı iki golü de serbest vuruştan kaydederken birisi Ankaragücü bir gol de geçtiğimiz hafta Konyaspor’a karşı kaydetti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın