Ünlü Dövüşçü Conor McGregor Chelsea'yi Satın Almak İstediğini Duyurdu!
Spor

Ünlü Dövüşçü Conor McGregor Chelsea’yi Satın Almak İstediğini Duyurdu!

Roman Abramoviç’in Chelsea’yi satışa duyurduğunu açıklayıp, yönetimini Chelsea Vakfı’na devrettikten sonra Londra kulübüne sürpriz bir talip çıktı. İrlandalı karma dövüş sanatçısı ve boksör, eski UFC tüy sıklet ve hafif sıklet şampiyonu Conor McGregor, so…

 www.habertuar.com

Roman Abramoviç’in Chelsea’yi satışa duyurduğunu açıklayıp, yönetimini Chelsea Vakfı’na devrettikten sonra Londra kulübüne sürpriz bir talip çıktı. İrlandalı karma dövüş sanatçısı ve boksör, eski UFC tüy sıklet ve hafif sıklet şampiyonu Conor McGregor, sosyal medya hesabından paylaştığı görselle Chelsea’yi satın almak istediğini duyurdu.

Sıkı bir Manchester United taraftarı olan Conor McGregor, sosyal medya hesabından Chelsea ile ilgilendiğini duyurdu.

Conor McGregor’un bu isteği Chelsea taraftarlarını kızdırdı.

‘I wish to explore this’ (Bunu keşfetmek istiyorum) notuyla birlikte Chelsea’yi etiketlediği WhatsApp konuşmasında ‘Chelsea 3 milyar sterline satılık, hadi alalım’ dediği görseli paylaştı.

Roman Abramoviç duygusal bir veda mesajıyla Chelsea’yi satacağını duyurmuştu.

‘Lütfen bunun inanılmaz derecede zor bir karar olduğunu bilin. Bu şekilde kulüpten ayrılmak beni üzüyor. Ancak bunun kulübün menfaatine olduğuna inanıyorum. Satıştan elde edilecek net gelirin bağışlanacağı bir vakıf kurulması için ekibime talimat verdim. Bu vakıf Ukrayna’daki savaş kurbanlarının yararına olacak. Mağdurların acil ihtiyaçlarının karşılanmasına ve uzun vadeli iyileşme çalışmalarına destek olacak.’

Peki Conor McGregor’ın bu kadar parası var mı?

Forbes dergisi tarafından 2021 yılında 180 milyon dolar kazandığı açıklanan Conor McGregor’ın Chelsea’yi satan alamayacağı tahmin ediliyor.

Eğer gerçekten satın alma konusunda ciddiyse bir konsorsiyumun parçası olması pek de hayal değil.

Ezeli rakibinizi tutan birisi takımınızı satın almak istese nasıl hissederdiniz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu