Ünlü oyuncu Gemma Atkinson’ndan yıllar sonra gelen eşcinsel ilişki itirafı

Bir dönem Cristiano Ronaldo ile aşk yaşayan Gemma Atkinson, İngiltere'de katıldığı bir TV programında eşcinsel rolünde yaşadığı sıkıntıları ilk ...

 Ünlü oyuncu Gemma Atkinson’ndan yıllar sonra gelen eşcinsel ilişki itirafı

11.10.2021 - 1:08

Güncelleme : 11.10.2021 - 1:08
8 views

Bir dönem Cristiano Ronaldo ile aşk yaşayan Gemma Atkinson, İngiltere’de katıldığı bir TV programında eşcinsel rolünde yaşadığı sıkıntıları ilk kez anlattı. Rol arkadaşı Jaime Winstone ile cüretkar sahneleri çekmekte oldukça zorlandığını söyleyen Atkinson, “Çekim bittikten sonra eve gittiğimde kendimi tacize uğramış gibi hissettim ve kendimi hemen banyoya attım.” dedi.

 www.habertuar.com 

İngiliz sinemasının sevilen oyuncusu Gemma Atkinson, meslek yaşamının en zorlu anlarını ilk kez anlattı.

Yönetmenliğini Duncan Ward’un üstlendiği, 2009 yapımı Boogie Woogie adlı filmde, Charlotte Bailey adlı bir sanatçıyı canlandıran Atkinson, canlandırması gereken eşcinsel sevişme sahnesinin kendisini çok zorladığını, buna kolay hazırlanamadığını anlattı.

“CÜRETKAR SAHNELERİ ÇEKEBİLMEK İKİMİZ İÇİN DE ZORDU”

Filmde, bir barda tanışıp ardından da cinsel ilişkiye girdiği karakteri canlandıran Jaime Winstone ile o sahnenin çekimine kadar tanışmak istemediğini söyleyen Atkinson sözlerini şöyle sürdürdü:

“Eğer birbirimizi daha önceden tanıyor olsaydık böylesine cüretkar sahneleri çekebilmek ikimiz için de zor olurdu. Önceleri ikimiz de gergindik. Ancak bir kaç kadeh votka içtikten sonra rahatlayıp rolümüze konsantre olduk. Bütün ayrıntıların gerçek olması için elimizden geleni yaptığımız bu sahneyi tek bir defada çektik. Odada sadece Jaime, ben ve iki de kamera vardı.

“KENDİMİ TACİZE UĞRAMIŞ GİBİ HİSSETTİM”

Genç yıldız zor konsantre olduğu bu sahnenin etkisinden uzun süre kurtulamadığını da şu sözlerle anlattı:

“Çekim bittikten sonra eve gittiğimde kendimi tacize uğramış gibi hissettim ve kendimi hemen banyoya attım.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın